מי אנחנו

אנו שמחים שרציתם לדעת עלינו!

 

הסיפור שמאחורי האתר

רכישת מוצר לכלב האהוב שלך (במיוחד בפעם הראשונה) עשויה להיראות כמו דבר שקל לעשות אותו. אתה מבצע קצת מחקר, בודק כמה ביקורות ולחץ על כמה קישורים ולפני שאתה יודע את זה, החלטת!

 

אם זה היה המקרה, אז למה היינו מביאים את האתר הזה לאינטרנט? כי זה לא כל כך קל!

 

ניסינו לתת לכם כאן את ההסברים הכי מובנים שאפשר. בילינו שבועות ושבועות בחקר הנושא, חומר המוצרים, במיוחד מנקודת מבט בטיחותית, כך שאנו מבינים את המנגנונים העומדים מאחורי הטכנולוגיה, כמו גם את היצרנים והחברות בענף.

 

ניסינו להתרחק מאוצר המילים הטכני הקשה שעשוי להיות מבלבל יותר מאשר להחמיא ליחידת סינון מסוימת. מה שאתה יכול לצפות לראות כאן הם ביקורות על כמה מהמוצרים הטובים ביותר הקשורים לכלבים בשוק.

 

כמו כן, סיפקנו מאמרי מידע רבים המספקים לך את כל המידע הבסיסי שעשוי להשפיע על בחירתך. בסך הכל, להחזיק את המידע החשוב ביותר במקום אחד הוא קריטי לקבלת ההחלטה הנכונה.

 

אנו מקווים שהאתר שלנו יהפוך למדריך האולטימטיבי שלכם לרכישת כל דבר לכלב האהוב שלכם. אחרי הכל, חשוב לדאוג לבריאות וסביבת הכלב.

 

קצת עלינו

אנו חובבי כלבים, יצרנו את דוג לובר, כדי לספק לכם מודעות טובה יותר ותמיכה לפני שאתם מחליטים לרכוש מוצר כלשהו לכלב שלכם.

 

אנו שמחים שמצאת את הזמן לקרוא את דעותינו על הציוד והאוכל לכלבים המקסימים שלך. אנו מבינים כמה קשה לבחור את מוצרי הכלבים הטובים ביותר, מלונה לכלבים, קולר לכלבים, מזון לכלבים, תרופות לכלבים או אביזרים אחרים.

 

אנו גאים להיות המייסדים של הבלוג הזה מכיוון שהוא יהיה שימושי לכל בעלי הכלבים, במיוחד לאלה שרוצים לספק לכלבים שלהם נוחות ולשמור על בריאותם. תוכלו לדעת יותר, לחסוך כסף בציוד, ולקרוא את הביקורות הכנות שלנו עם יתרונות וחסרונות.

 

המשימה שלנו

המשימה שלנו ב- DogLover.co.il היא לספק ביקורות על מוצרים לכלבים, טיפים בריאותיים והנחיות לשמירה על הכלבים שלנו.

 

אנו זקוקים להצעותיך

אנחנו תמיד מנסים לענות על ציפיות המשתמשים. אנו רוצים לתת חינוך הולם לכל חובב כלבים, לקראת הזנה טובה יותר. אנו רוצים להבטיח שהביקורות שלנו אמיתיות ואותנטיות. אנא הציע לנו אם יש לך משהו לא בסדר מאתר זה.

 

התחבר איתנו

תודה שהיית כאן, נשמח לקבל אותך כחבר בקהילה שלנו. אנא הצטרף לפייסבוק, טוויטר, פינטרסט ויוטיוב שלנו.

שלח לנו דוא"ל אם יש לך שאילתות כלשהן או אם אתה זקוק להצעות שלי או שאתה מוזמן להשאיר אותן למטה, ואשמח לעזור לך.

בברכה,

צוות דוג לובר.

כתוב/כתבי תגובה